
UNOX XEFR-10EU-ELRV-DR су төгетін тесігі бар конвекциялық пеш
- Бар
- Коды:320840
2 829 883 ₸
- +7 (702) 313-84-55
Camilla сериялы UNOX XEFR-10EU-ELRV-DR конвекциялық пеші қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, наубайханалар мен кондитерлік дүкендерде әртүрлі тағамдарды, нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіруге арналған. Модель электронды басқарумен, жарықдиодты жарықдиодты жарықтандырумен және кіріктірілген дренаждық тесікпен жабдықталған. Оңай ашылатын ішкі әйнек тазалауды жеңілдетеді және максималды гигиенаны қамтамасыз етеді. Камера AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған.
Пеш UNOX XEKHT-HCEU сорғыш қолшатырымен бірге пайдаланылады.
Наубайхана парақтары жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Қолмен пісіру режимдері:
- Температура параметрлерінің 50-260 °C диапазонында өзгеруі
- STEAM технологиясымен 50-260 °C бумен конвекция.Plus 10-нан 100-ге дейін%
- DRY.Plus технологиясымен 50-260 °C конвекция
Бағдарламалау:
- пісірудің 3 қадамы
- 12 жылдам қатынау бағдарламасы: бір түймені іске қосу
- 99 бағдарламаға арналған кіріктірілген жад
Ерекшеліктері:
- AIR.Plus: пеш камерасының ішіндегі ауаның таралуы
- қайтымды айналу мүмкіндігі бар 3 желдеткіш
- DRY.Plus: камерадан ылғалды ауаны табиғи жолмен шығару
- STEAM.Plus: пеш камерасындағы ылғалдылықтың оңтайлы деңгейін қамтамасыз ету
- 48-260 °C температуралық диапазонда бу алу
- 48-260 °С температуралық диапазондағы ылғалды және құрғақ ауаның үйлесімі
- MAXI.LINK: бірнеше пештен колонналар жасауға мүмкіндік береді
- Protek.SAFE: максималды жылу оқшаулау және қауіпсіздік
- Пештің сыртқы элементтерінің температурасы IEC/EN60332-2-42 халықаралық стандарттарының талаптарына сәйкес келеді
- Жылу шығынын азайту үшін есік ашылған кезде желдеткіштерді автоматты түрде тоқтату
- Нақты қажеттілікке байланысты бейімделетін электр энергиясын тұтыну
- Екі қабатты әйнектелген есік
Есікті ашу:
- Оңнан солға қарай ашу механизмі
Көмекші функциялар:
- Алдын ала қыздыру температурасы 260 °C дейін
- Камерада пісіру уақытын, температурасын және ылғалдылығын көрсету
- "INF" үздіксіз жұмыс істеу режимі
- Температураны өлшеу бірліктері °C немесе °F
Техникалық бөлшектер:
- Тазалауды жеңілдету және гигиенаны сақтау үшін дөңгелектелген камера бұрыштары
- Камераның LED-жарығы
- Қызып кетуден қорғау жүйесі
- Есікті тазалауды жеңілдету үшін ашылатын ішкі әйнек
- Бүгілген болаттан жасалған L-тәрізді табақтан жасалған табақтарға арналған тіректер
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Ауа сорғыш қолшатыр:
- XEKHT-HCHS
- XEKHT-ACHS
- XEKHT-HCEU
- XEKHT-ACEU
- Сумен жабдықтауға стационарлық қосылусыз жұмыс істеуге арналған сорғы XHC 016
- Ауа ағынының редукторы XUC156
- XEKCT-HCEH-M бу конденсаторы
- Сүзгі-жүйе жинағы:
- XHC 003 (XHC004 картриджі)
- XHC 032 (XHC033 картриджі)
- Бір жабдықты екіншісіне орнатуға арналған қондыру жинағы:
- XWKQT-04EF-E
- XWKQT-00EF-E
- Пештер мен аралық шкафтарға арналған бүйірлік сырғымалар XUC154
- Тіреу:
- XWKRT-00EF-F
- XEKRT-08EU-H
- XEKRT-06EU-M
- XWKRT-00EF-L
- Суға арналған контейнерлер жиынтығы:
- XHC 021
- XHC 023
- XHC 024
- XHC 026
- Түйреуіш арба:
- XTB0003
- XTB0005
- XEC 015 пісіру циклінің соңында дыбыстық сигналды күшейту жинағы
- Қолмен жууға арналған жуғыш заттар DB1044A0
- Аяқтар жиынтығы:
- XUC035
- XUC045
Тығыны бар айналмалы дөңгелектер XUC012
Үйлесімділік:
- Бөлшектеп қоятын шкаф:
- XEKPT-10EU-C
- XEKPT-08EU-C
- XEKPT-10EU-B
- XEKPT-08EU-B
- Ошақ пеші:
- XEKDT-01EU-D
- XEKDT-01EU-S
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Unox |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 90 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 96 келі |
| Биіктігі | 952 мм |
| Тереңдігі | 811 мм |
| Деңгейлер саны | 10 |
| Буды ылғалдандырусуға қосылу мүмкіндігі | 15 кВТ |
| Қосылу | 220 жылы, 380 жылы |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 75 мм |
| Өндіруші ел | Италия |
| Температуралық режим | 50-ден 260 °С-қа дейін |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | 600х400 мм |
| Басқарма | электрондық |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 2 829 883 ₸


