
UNOX XEFR-03HS-EGDN су төгетін тесігі жоқ конвекциялық пеш
- Бар
- Коды:322100
645 071 ₸
- +7 (702) 313-84-55
Стефания сериялы UNOX XEFR-03HS-EGDN конвекциялық пеші қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, наубайханалар мен кондитерлік дүкендерде әртүрлі тағамдарды, нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіруге арналған. Модель электронды басқарумен және жарықдиодты жарықдиодты жарықтандырумен жабдықталған. Оңай ашылатын ішкі әйнек тазалауды жеңілдетеді және максималды гигиенаны қамтамасыз етеді. Камера тот баспайтын болаттан жасалған AISI 304, пісіру парақтарына арналған бағыттағыштар хромдалған болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне TG305 460x330 мм 3 науа кіреді
Қолмен пісіру режимдері:
- Температура параметрлерінің 50-260 °C диапазонында өзгеруі
- DRY.Plus технологиясымен 50-260 °C конвекция
Бағдарламалау:
- пісірудің 3 қадамы
- 12 жылдам қатынау бағдарламасы - пісіруді бір батырмамен бастаңыз
- 99 бағдарламаға арналған кіріктірілген жад
Ерекшеліктері:
- Басқару панелі GO
- AIR.Plus: пеш камерасының ішіндегі ауаның таралуы
- Қайтымды айналу мүмкіндігі бар желдеткіш
- DRY.Plus: камерадан ылғалды ауаны табиғи жолмен шығару
- Protek.SAFE: максималды жылу оқшаулау және қауіпсіздік
- Пештің сыртқы элементтерінің температурасы IEC/EN60332-2-42 халықаралық стандарттарының талаптарына сәйкес келеді
- Жылу шығынын азайту үшін есік ашылған кезде желдеткіштерді автоматты түрде тоқтату
- Нақты қажеттілікке байланысты бейімделетін электр энергиясын тұтыну
- Екі қабатты әйнектелген есік
Есікті ашу:
- Жоғарыдан төменге
Көмекші функциялар:
- Алдын ала қыздыру температурасы 260 °C дейін
- Камерада пісіру уақытын, температурасын және ылғалдылығын көрсету
- "INF" үздіксіз жұмыс істеу режимі
- Температураны өлшеу бірліктері °C немесе °F
Техникалық бөлшектер:
- Тазалауды жеңілдету және гигиенаны сақтау үшін дөңгелектелген камера бұрыштары
- Камераның LED-жарығы
- Қызып кетуден қорғау жүйесі
- Есікті тазалауды жеңілдету үшін ашылатын ішкі әйнек
- Аударылып кетудің алдын алу механизмі бар табаларға арналған бағыттағыштар
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Ауа сорғыш қолшатыр:
- XEKHT-HCHS
- XEKHT-ACHS
- Сумен жабдықтауға стационарлық қосылусыз жұмыс істеуге арналған сорғы XHC 016
- XEKCT‑HCEH‑M бу конденсаторы
- XHC010 сүзгі жүйесінің жинағы
- Бір жабдықты екіншісіне орнатуға арналған қондыру жинағы: XWKQT-00HS-E
- Тіреу:
- XWKRT-06HS-M
- XWKRT-00HS-F
- XWKRT-08HS-H
- Суға арналған контейнерлер жиынтығы:
- XHC 020
- XHC 022
- XHC 024
- XHC 026
- XEC 015 пісіру циклінің соңында дыбыстық сигналды күшейту жинағы
- Қысымды төмендететін клапан XUC156
- Аяқтар жиынтығы:
- XUC 025
- XUC 045
- XUC 012 дөңгелектер жинағы
XEC 012 Wi‑Fi желісіне қосылу жинағы
Үйлесімділік:
- XEKPT-08HS-C бөлшектік шкафы
- XEKPT-08HS-B бөлшектік шкафы
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Unox |
| Деңгейлер саны | 3 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 36 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 39 келі |
| Биіктігі | 425 мм |
| Тереңдігі | 669 мм |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 75 мм |
| Өндіруші ел | Италия |
| Таймерқуаттылығы | 3 кВТ |
| Температуралық режим | 50-ден 260 °С-қа дейін |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | 460х330 мм |
| Басқарма | электрондық |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 600 мм |
- Бағасы: 645 071 ₸


