
UNOX XEFR-04HS-ELDP конвекциялық пеші ағызу тесігі жоқ
- Бар
- Коды:321717
821 005 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Arianna сериялы UNOX XEFR-04HS-ELDP конвекциялық пеші қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, наубайханалар мен кондитерлік дүкендерде әртүрлі тағамдарды, нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіруге арналған. Модель электронды басқарумен және жарықдиодты жарықдиодты жарықтандырумен жабдықталған. Оңай ашылатын ішкі әйнек тазалауды жеңілдетеді және максималды гигиенаны қамтамасыз етеді. Камера тот баспайтын болаттан жасалған AISI 304, пісіру парақтарына арналған бағыттағыштар хромдалған болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне TG305 460x330 мм өлшемді 4 науа кіреді
Қолмен пісіру режимдері:
- Температура параметрлерінің 50-260 °C диапазонында өзгеруі
- STEAM технологиясымен 50-260 °C бумен конвекция.Plus 10-нан 100-ге дейін%
- DRY.Plus технологиясымен 50-260 °C конвекция
Бағдарламалау:
- пісірудің 3 қадамы
- 12 жылдам қатынау бағдарламасы - пісіруді бір батырмамен бастаңыз
- 99 бағдарламаға арналған кіріктірілген жад
Ерекшеліктері:
- LED басқару панелі
- AIR.Plus: пеш камерасының ішіндегі ауаның таралуы
- Қайтымды айналу мүмкіндігі бар желдеткіш
- DRY.Plus: камерадан ылғалды ауаны табиғи жолмен шығару
- STEAM.Plus: пеш камерасындағы ылғалдылықтың оңтайлы деңгейін қамтамасыз ету
- 48-260 °C температуралық диапазонда бу алу
- 48-260 °С температуралық диапазондағы ылғалды және құрғақ ауаның үйлесімі
- MAXI.LINK: бірнеше пештен колонналар жасауға мүмкіндік береді
- Protek.SAFE: максималды жылу оқшаулау және қауіпсіздік
- Пештің сыртқы элементтерінің температурасы IEC/EN60332-2-42 халықаралық стандарттарының талаптарына сәйкес келеді
- Жылу шығынын азайту үшін есік ашылған кезде желдеткіштерді автоматты түрде тоқтату
- Нақты қажеттілікке байланысты бейімделетін электр энергиясын тұтыну
- Екі қабатты әйнектелген есік
Есікті ашу:
- Жоғарыдан төменге
Көмекші функциялар:
- Алдын ала қыздыру температурасы 260 °C дейін
- Камерада пісіру уақытын, температурасын және ылғалдылығын көрсету
- "INF" үздіксіз жұмыс істеу режимі
- Температураны өлшеу бірліктері °C немесе °F
Техникалық бөлшектер:
- Тазалауды жеңілдету және гигиенаны сақтау үшін дөңгелектелген камера бұрыштары
- Камераның LED-жарығы
- Қызып кетуден қорғау жүйесі
- Есікті тазалауды жеңілдету үшін ашылатын ішкі әйнек
- Аударылып кетудің алдын алу механизмі бар табаларға арналған бағыттағыштар
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Ауа сорғыш қолшатыр:
- XEKHT-HCHS
- XEKHT-ACHS
- XWKHT-BCHS
- Бір жабдықты екіншісіне орнатуға арналған қондыру жинағы: XWKQT-00HS-E
- Тіреу:
- XWKRT-06HS-M
- XWKRT-00HS-F
- XWKRT-08HS-H
- Суға арналған контейнерлер жиынтығы:
- XHC 020
- XHC 022
- XHC 024
- XHC 026
- XEC 015 пісіру циклінің соңында дыбыстық сигналды күшейту жинағы
- Аяқтар жиынтығы:
- XUC 025
XUC 045
Үйлесімділік:
- XEKPT-08HS-C бөлшектік шкафы
- XEKPT-08HS-B бөлшектік шкафы
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Unox |
| Деңгейлер саны | 4 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 39 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 59 келі |
| Биіктігі | 500 мм |
| Тереңдігі | 669 мм |
| Буды ылғалдандырусыйымдылыққуаттылық | 3.45 кВТ |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 75 мм |
| Өндіруші ел | Италия |
| Температуралық режим | 50-ден 260 °С-қа дейін |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | 460х330 мм |
| Басқарма | электрондық |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 600 мм |
- Бағасы: 821 005 ₸


