
UNOX XEFR-04HS-ETRP су төгетін тесігі жоқ конвекциялық пеш
- Бар
- Коды:321691
1 104 788 ₸
- +7 (702) 313-84-55
Конвекциялық пеш UNOX XEFR-04HS-ETRP қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, наубайханалар мен кондитерлік дүкендерде әртүрлі тағамдарды, нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіруге арналған. Модель электронды басқарумен және жарықдиодты жарықдиодты жарықтандырумен жабдықталған. Оңай ашылатын ішкі әйнек тазалауды жеңілдетеді және максималды гигиенаны қамтамасыз етеді. Камера тот баспайтын болаттан жасалған AISI 304, пісіру парақтарына арналған бағыттағыштар хромдалған болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне TG305 460x330 мм өлшемді 4 науа кіреді
Модель су төгуге арналған су төгетін бұрағышпен жабдықталмаған.
Қолмен пісіру режимдері:
- Температура параметрлерінің 30-260 °C диапазонында өзгеруі
- STEAM технологиясымен 48-260 °C бумен конвекция.Plus 10-нан 100-ге дейін%
- DRY.Plus технологиясымен 30-260 °C конвекция
Бағдарламалау:
- 9 қадам пісіру
- Аты мен суретін орнату мүмкіндігі бар 99 бағдарламаға арналған кірістірілген жад
- Рецепт нөмірін сақтау мүмкіндігі
Ерекшеліктері:
- TOUCH басқару тақтасы
- AIR.Plus: пеш камерасының ішіндегі ауаның таралуы
- 2 жылдамдықты және қайтымды айналу мүмкіндігі бар желдеткіш
- DRY.Plus: камерадан ылғалды ауаны табиғи жолмен шығару
- STEAM.Plus: пеш камерасындағы ылғалдылықтың оңтайлы деңгейін қамтамасыз ету
- 48-260 °C температуралық диапазонда бу алу
- 48-260 °С температуралық диапазондағы ылғалды және құрғақ ауаның үйлесімі
- DATA DRIVEN COOKING: деректерді жинау, ақпаратты өңдеу, жұмыс режимдерін талдау және пайдаланушының жеке қажеттіліктеріне байланысты ұсыныстар беру
- MAXI.LINK: бірнеше пештен колонналар жасауға мүмкіндік береді
- Protek.SAFE: максималды жылу оқшаулау және қауіпсіздік
- Пештің сыртқы элементтерінің температурасы IEC/EN60332-2-42 халықаралық стандарттарының талаптарына сәйкес келеді
- Жылу шығынын азайту үшін есік ашылған кезде желдеткіштерді автоматты түрде тоқтату
- Нақты қажеттілікке байланысты бейімделетін электр энергиясын тұтыну
- Екі қабатты әйнектелген есік
Есікті ашу:
- Оңнан солға
Көмекші функциялар:
- Алдын ала қыздыру температурасы 260 °C дейін
- Камерада пісіру уақытын, температурасын және ылғалдылығын көрсету
- "INF" үздіксіз жұмыс істеу режимі
- Температураны өлшеу бірліктері °C немесе °F
Техникалық бөлшектер:
- Тазалауды жеңілдету және гигиенаны сақтау үшін дөңгелектелген камера бұрыштары
- Камераның LED-жарығы
- Есікті қолмен оңнан солға қарай ашу
- Құлып Soft-close
- Эргономикалық есік тұтқасы
- Есікті ашу датчигі
- Жууға ыңғайлы болу үшін ішкі әйнек оңай ашылады
- Су ыдысына қосылуға арналған сорғы
- Аударылып кетудің алдын алуға арналған механизмі бар табаларға арналған бағыттағыштар
- Термостат
- USB-қосқыш
- Wi-Fi
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Ауа сорғыш қолшатыр:
- XEKHT-HCHS
- XEKHT-ACHS
- XWKHT-BCHS
- XHC 010 сүзгі жүйесінің жинағы (ауыстырылатын XHC 011 картриджі)
- Бір жабдықты екіншісіне орнатуға арналған қондыру жинағы XWKQT-00HS-E
- Тіреу:
- XEKRT-06HS-M
- XWKRT-00HS-F
- XWKRT-08HS-H
- Суға арналған ыдыс:
- XHC026
- XHC024
- XHC022
- XHC020
- XEC 015 пісіру циклінің соңында дыбыстық сигналды күшейту жинағы
- Аяқтар жиынтығы:
- XUC 025
- XUC045
Үйлесімділік:
- XEKPT-08HS-C бөлшектік шкафы
- XEKPT-08HS-B бөлшектік шкафы
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Unox |
| Деңгейлер саны | 4 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 39 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 42 келі |
| Биіктігі | 502 мм |
| Тереңдігі | 669 мм |
| Буды ылғалдандырусыйымдылыққуаттылық | 3 кВТ |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 75 мм |
| Өндіруші ел | Италия |
| Температуралық режим | 30-дан 260 °С-қа дейін |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | 460х330 мм |
| Басқарма | электрондық |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 600 мм |
- Бағасы: 1 104 788 ₸


