
UNOX XEFR-04EU-EGDN су төгетін тесігі жоқ конвекциялық пеш
- Бар
- Коды:321870
1 188 860 ₸
- +7 (702) 313-84-55
Rossella сериялы UNOX XEFR-04EU-EGDN конвекциялық пеші қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, наубайханалар мен кондитерлік дүкендерде әртүрлі тағамдарды, нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіруге арналған. Модель электронды басқарумен және жарықдиодты жарықдиодты жарықтандырумен жабдықталған. Оңай ашылатын ішкі әйнек тазалауды жеңілдетеді және максималды гигиенаны қамтамасыз етеді. Камера тот баспайтын болаттан жасалған AISI 304, пісіру парақтарына арналған бағыттағыштар хромдалған болаттан жасалған.
Наубайхана парақтары жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Қолмен пісіру режимдері:
- Температура параметрлерінің 30-260 °C диапазонында өзгеруі
- DRY.Plus технологиясымен 30-260 °C конвекция
Бағдарламалау:
- пісірудің 3 қадамы
- 12 жылдам қатынау бағдарламасы - пісіруді бір батырмамен бастаңыз
- 99 бағдарламаға арналған кіріктірілген жад
Ерекшеліктері:
- Басқару панелі GO
- AIR.Plus: пеш камерасының ішіндегі ауаның таралуы
- қайтымды айналу мүмкіндігі бар 2 желдеткіш
- DRY.Plus: камерадан ылғалды ауаны табиғи жолмен шығару
- Protek.SAFE: максималды жылу оқшаулау және қауіпсіздік
- Пештің сыртқы элементтерінің температурасы IEC/EN60332-2-42 халықаралық стандарттарының талаптарына сәйкес келеді
- Жылу шығынын азайту үшін есік ашылған кезде желдеткіштерді автоматты түрде тоқтату
- Нақты қажеттілікке байланысты бейімделетін электр энергиясын тұтыну
- Екі қабатты әйнектелген есік
Есікті ашу:
- Жоғарыдан төменге
Көмекші функциялар:
- Алдын ала қыздыру температурасы 260 °C дейін
- Камерада пісіру уақытын, температурасын және ылғалдылығын көрсету
- "INF" үздіксіз жұмыс істеу режимі
- Температураны өлшеу бірліктері °C немесе °F
Техникалық бөлшектер:
- Тазалауды жеңілдету және гигиенаны сақтау үшін дөңгелектелген камера бұрыштары
- Камераның LED-жарығы
- Есікті ашу датчигі
- Қызып кетуден қорғау жүйесі
- Есікті тазалауды жеңілдету үшін ашылатын ішкі әйнек
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Ауа сорғыш қолшатыр:
- XEKHT-HCEU
- XEKHT-ACEU
- XEKC-HCEH-M бу конденсаторы
- Сумен жабдықтауға стационарлық қосылусыз жұмыс істеуге арналған сорғы XHC 016
- XHC 003 сүзгі жүйесінің жинағы (ауыстырылатын XHC 004 картриджі)
- Бір жабдықты екіншісіне орнатуға арналған қондыру жинағы:
- XWKQT-00EF-E
- XWKQT-04EF-E
- Тіреу:
- XEKRT-08EU-H
- XEKRT-06EU-M
- XWKRT-00EF-F
- XWKRT‑00EF‑L
- Суға арналған контейнерлер жиынтығы:
- XHC 021 (су сорғысы бар жеке пеш үшін)
- XHC 023 (MAXI.LINK шешімдері үшін)
- XHC 024 (айырғыш шкафтар үшін)
- XHC026
- XEC 015 пісіру циклінің соңында дыбыстық сигналды күшейту жинағы
- Интернетке қосылуға арналған жинақ:
- XEC 011 (LAN)
- XEC 012 (Wi-Fi)
- XUC 012 дөңгелектер жинағы
- Аяқтар жинағы XUC035
- Қысымды төмендететін клапан XUC156
- XUC 045 айырғыш шкафтарға арналған аяқтар жинағы
Үйлесімділік:
- Бөлшектеп қоятын шкаф:
- XEKPT-08EU-C
- XEKPT-10EU-C
- XEKPT-08EU-B
- XEKPT-10EU-B
- Ошақ пеші:
- XEKDT‑01EU‑D
- XEKDT‑01EU‑S
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Unox |
| Деңгейлер саны | 4 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 57 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 73 келі |
| Биіктігі | 500 мм |
| Тереңдігі | 811 мм |
| Қосылу | 220 жылы, 380 жылы |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 75 мм |
| Өндіруші ел | Италия |
| Таймерқуаттылығы | 6.9 кВТ |
| Температуралық режим | 30-дан 260 °С-қа дейін |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | 600х400 мм |
| Басқарма | электрондық |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 1 188 860 ₸


