
UNOX XEFR-06EU-EGRN конвекциялық пеші ағызу тесігі жоқ
- Бар
- Коды:321635
1 759 298 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Vittoria сериялы UNOX XEFR-06EU-EGRN конвекциялық пеші қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, наубайханалар мен кондитерлік дүкендерде әртүрлі тағамдарды, нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіруге арналған. Модель электронды басқарумен және жарықдиодты жарықдиодты жарықтандырумен жабдықталған. Оңай ашылатын ішкі әйнек тазалауды жеңілдетеді және максималды гигиенаны қамтамасыз етеді. Камера AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған.
Наубайхана парақтары жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Қолмен пісіру режимдері:
- Температура параметрлерінің 50-260 °C диапазонында өзгеруі
- DRY.Plus технологиясымен 50-260 °C конвекция
Бағдарламалау:
- пісірудің 3 қадамы
- 12 жылдам қатынау бағдарламасы: бір түймені іске қосу
- 99 бағдарламаға арналған кіріктірілген жад
Ерекшеліктері:
- Басқару панелі GO
- AIR.Plus: пеш камерасының ішіндегі ауаның таралуы
- қайтымды айналу мүмкіндігі бар 2 желдеткіш
- DRY.Plus: камерадан ылғалды ауаны табиғи жолмен шығару
- Protek.SAFE: максималды жылу оқшаулау және қауіпсіздік
- Пештің сыртқы элементтерінің температурасы IEC/EN60332-2-42 халықаралық стандарттарының талаптарына сәйкес келеді
- Жылу шығынын азайту үшін есік ашылған кезде желдеткіштерді автоматты түрде тоқтату
- Нақты қажеттілікке байланысты бейімделетін электр энергиясын тұтыну
- Екі қабатты әйнектелген есік
Есікті ашу:
- Оңнан солға қарай ашу механизмі
Көмекші функциялар:
- Алдын ала қыздыру температурасы 260 °C дейін
- Камерада пісіру уақыты мен температурасын көрсету
- "INF" үздіксіз жұмыс істеу режимі
- Температураны өлшеу бірліктері °C немесе °F
Техникалық бөлшектер:
- Тазалауды жеңілдету және гигиенаны сақтау үшін дөңгелектелген камера бұрыштары
- Камераның LED-жарығы
- Қызып кетуден қорғау жүйесі
- Есікті тазалауды жеңілдету үшін ашылатын ішкі әйнек
- Бүгілген болаттан жасалған L-тәрізді табақтан жасалған табақтарға арналған тіректер
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Ауа сорғыш қолшатыр:
- XEKHT-HCEU
- XEKHT-ACEU
- Сумен жабдықтауға стационарлық қосылусыз жұмыс істеуге арналған сорғы XHC 016
- UNOX XHC 003 сүзгі жүйесінің жинағы (XHC004 картриджі)
- Бір жабдықты екіншісіне орнатуға арналған қондыру жинағы:
- XWKQT-04EF-E
- XWKQT‑00EF‑E
- Тіреу:
- XWKRT-00EF-F
- XEKRT-08EU-H
- XEKRT-06EU-M
- XWKRT‑00EF‑L
- Суға арналған контейнерлер жиынтығы:
- XHC 021
- XHC 023
- XHC 024
- XHC 026
- XEC 015 пісіру циклінің соңында дыбыстық сигналды күшейту жинағы
- Қысымды төмендететін клапан XUC156
- Аяқтар жинағы: XUC 035
- XUC 012 дөңгелектер жинағы
- XEC 012 Wi‑Fi желісіне қосылу жинағы
Үйлесімділік:
- Бөлшектеп қоятын шкаф:
- XEKPT-10EU-C
- XEKPT-08EU-C
- XEKPT-08EU-B
- XEKPT-10EU-B
- Ошақ пеші:
- XEKDT-01EU-S
- XEKDT-01EU-D
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Unox |
| Деңгейлер саны | 6 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 72 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 87 келі |
| Биіктігі | 682 мм |
| Тереңдігі | 811 мм |
| Қуат | 10.3 кВТ |
| Қосылу | 220 жылы, 380 жылы |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 75 мм |
| Өндіруші ел | Италия |
| Температуралық режим | 50-ден 260 °С-қа дейін |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | 600х400 мм |
| Басқарма | электрондық |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 1 759 298 ₸


