
Конвекциялық пеш UNOX XEFR-04EU-EMRV-DR
- Бар
- Коды:360125
1 926 654 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
UNOX XEFR-04EU-EMRV-DR конвекциялық пеші қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, наубайханалар мен кондитерлік цехтарда әртүрлі тағамдарды, нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіруге арналған. Модель MASTER басқару панелімен және кәрізге қосылу жинағымен жабдықталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Unox |
| Деңгейлер саны | 4 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 57 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 77 келі |
| Биіктігі | 502 мм |
| Тереңдігі | 811 мм |
| Қуат | 6.9 кВТ |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Италия |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | әмбебап (GN 1/1, 600x400) |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 1 926 654 ₸


