
Конвекциялық пеш UNOX XEFR-06EU-ETLV
- Бар
- Коды:360138
2 423 001 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
UNOX XEFR-06EU-ETLV конвекциялық пеші қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, наубайханалар мен кондитерлік дүкендерде жаңа піскен нан-тоқаш және мұздатылған кондитерлік өнімдерді пісіруге арналған. Модель TOUCH сенсорлық басқару панелімен, L-тәрізді бағыттағыштармен және есікке орнатылған жарықдиодты шамдармен жабдықталған. Есік солдан оңға қарай ашылады. Пісіру камерасы бұрыштары дөңгеленген 304 тот баспайтын болаттан, есік қос шыныдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Ылғалдылықты реттеу
- 2 бағдарламаланатын желдеткіш жылдамдығы
- Автоматты түрде ашу
- Сол жақ есік
Қолмен дайындау:
- Температура: 30 °C-тан 260 °C-қа дейін
- Пісірудің 9 қадамына дейін
- Ылғалдылықты 20%-ға арттыру арқылы орнату%
Жетілдірілген және автоматты пісіру функциялары:
- Unox Intensive Cooking
- DRY.Plus: пісіру камерасынан ылғалды жылдам кетіру
- STEAM.Plus: лезде ылғалдылықты жасау
- AIR.Plus: бірнеше қайтымды желдеткіштер жүйесі және 2 реттелетін жылдамдық
- Стандартты техникалық
- 2 жылдамдықты желдеткіш жүйесі және өнімділігі жоғары сақиналы қыздыру элементтері
- Кірістірілген Wi-Fi интернет қосылымы
- Wi-Fi / USB деректері: HACCP деректерін жүктеу / жүктеу
- Wi-Fi / USB деректері: бағдарламаларды жүктеу / жүктеу
- Қосымшалар мен веб-сервистер
- Data Driven Cooking app & webapp: пештердің жұмыс параметрлерін нақты уақыт режимінде қадағалау, жаңа рецепттер жасау және оларды бөлісу мүмкіндігі.
- Top Training app: Басқару тақтасының жұмысын түсіну үшін Unox TopTraining қосымшасын жүктеу
Қосымша сипаттамалар:
- Максималды жүктеме: 30 кг
- Сенсорлық тақтаның өлшемі: 2,4"
- Жиілігі: 50-ден 60 Гц-ке дейін
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Ventless қолшатыры: бу конденсаторы бар сору қолшатыры
- Waterless қолшатыры: иістерді сүзеді және суды пайдаланбай пісіру камерасынан шығатын жылуды жояды.
- DECKTOP: тастағы дәстүрлі пісіру, конвекциялық пісіру және аралас пісіру
- LIEVOX: Бөлгіш шкаф дәлелдеуді автоматты түрде басқаруға арналған сенсорлармен жабдықталған.
- Стенд: науаларды қауіпсіз сақтауға және пешті жұмыс істеуге ыңғайлы биіктікте орналастыруға арналған көп функциялы шешім
- Baking Essentials: арнайы табалар
- SPRAY&Rinse: Кез келген пешті қолмен тазалауға арналған спрей түріндегі практикалық ұнтақтағыш. Майды кетіреді және ластанудың барлық түрлерін жояды
- PURE: пеш камерасында қақтың пайда болуына ықпал ететін барлық заттарды кетіретін суды сүзу жүйесі
- Ethernet: Пешті Unox және DDC.App-қа қосулы ұстау үшін интернетке қосылу картасы
- XUC153
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Unox |
| Деңгейлер саны | 6 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 72 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 87 келі |
| Биіктігі | 682 мм |
| Тереңдігі | 811 мм |
| Буды ылғалдандырусуға қосылу мүмкіндігі | 10.3 кВТ |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 75 мм |
| Өндіруші ел | Италия |
| Температуралық режим | +30-дан +260 °С-қа дейін |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | әмбебап (GN 1/1, 600x400) |
| Басқарма | электрондық |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 2 423 001 ₸



