
Конвекциялық пеш UNOX XEFR-10EU-EGLN ілмектер оң жақта ағызу тесігі жоқ
- Бар
- Коды:321408
2 583 109 ₸
- +7 (702) 313-84-55
Конвекциялық пеш UNOX XEFR-10EU-EGLN қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, наубайханалар мен кондитерлік дүкендерде әртүрлі тағамдарды, нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіруге арналған. Модель электронды басқарумен және жарықдиодты жарықдиодты жарықтандырумен жабдықталған. Оңай ашылатын ішкі әйнек тазалауды жеңілдетеді және максималды гигиенаны қамтамасыз етеді. Камера тот баспайтын болаттан жасалған AISI 304, пісіру парақтарына арналған бағыттағыштар хромдалған болаттан жасалған.
Наубайхана парақтары жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Қолмен пісіру режимдері:
- 30-дан 260 °C-қа дейінгі температурада конвекция
- 260 °C дейін алдын ала қыздыру
Бағдарламалау:
- 99 пісіру бағдарламасына арналған кірістірілген жад: әрқайсысы 3 қадамға дейін және жұмыс камерасын алдын ала қыздыру мүмкіндігін қамтиды
- 12 бағдарламаға жылдам қол жеткізу
Ерекшеліктері:
- Ультра ашық сыйымдылықты GO басқару тақтасы
- AIR.Plus: пеш камерасының ішіндегі ауаның таралуы
- қайтымды айналу мүмкіндігі бар 3 желдеткіш
- DRY.Plus: камерадан ылғалды ауаны табиғи жолмен шығару
- Protek.SAFE: максималды жылу оқшаулау және қауіпсіздік
- Жылу шығынын азайту үшін есік ашылған кезде желдеткіштерді автоматты түрде тоқтату
- Нақты қажеттілікке байланысты бейімделетін электр энергиясын тұтыну
Есікті ашу:
- Солдан оңға қарай ашу механизмі
Көмекші функциялар:
- Камерада пісіру уақытын, температурасын және ылғалдылығын көрсету
- "INF" үздіксіз жұмыс істеу режимі
- Температураны өлшеу бірліктері °C немесе °F
Техникалық бөлшектер:
- Тазалауды жеңілдету және гигиенаны сақтау үшін дөңгелектелген камера бұрыштары
- Камераның LED-жарығы
- Құлып Soft-close
- Эргономикалық есік тұтқасы
- Термостат
- Есікті тазалауды жеңілдету үшін ашылатын ішкі әйнек
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Ауа сорғыш қолшатыр:
- XEKHT-HCHS
- XEKHT-ACHS
- XEKHT-HCEU
- XEKHT-ACEU
- Сумен жабдықтауға стационарлық қосылусыз жұмыс істеуге арналған сорғы XHC 016
- Ауа ағынының редукторы XUC156
- XEKCT-HCEH-M бу конденсаторы
- Сүзгі-жүйе жинағы:
- XHC 003 (XHC004 картриджі)
- XHC 032 (XHC033 картриджі)
- Бір жабдықты екіншісіне орнатуға арналған қондыру жинағы:
- XWKQT-04EF-E
- XWKQT-00EF-E
- Пештер мен аралық шкафтарға арналған бүйірлік сырғымалар XUC154
- Тіреу:
- XWKRT-00EF-F
- XEKRT-08EU-H
- XEKRT-06EU-M
- XWKRT-00EF-L
- Суға арналған контейнерлер жиынтығы:
- XHC 021
- XHC 023
- XHC 024
- XHC 026
- Түйреуіш арба:
- XTB0003
- XTB0005
- XEC 015 пісіру циклінің соңында дыбыстық сигналды күшейту жинағы
- Қолмен жууға арналған жуғыш заттар DB1044A0
- Аяқтар жиынтығы:
- XUC035
- XUC045
Тығыны бар айналмалы дөңгелектер XUC012
Үйлесімділік:
- Бөлшектеп қоятын шкаф:
- XEKPT-10EU-C
- XEKPT-08EU-C
- XEKPT-10EU-B
- XEKPT-08EU-B
- Ошақ пеші:
- XEKDT-01EU-D
- XEKDT-01EU-S
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Unox |
| Деңгейлер саны | 10 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 96 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 111 келі |
| Биіктігі | 952 мм |
| Тереңдігі | 829 мм |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Италия |
| Таймерқуаттылығы | 15.5 кВТ |
| Температуралық режим | 30-дан 260 °С-қа дейін |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | 600х400 мм |
| Басқарма | электрондық |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 2 583 109 ₸


