
Конвекциялық пеш UNOX XEPA-0523-EXRN
- Бар
- Коды:200372
5 134 454 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
SPEED-X сериялы UNOX XEPA-0523-EXRN конвекциялық пеші қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, наубайханалар мен кондитерлік дүкендерде әртүрлі тағамдарды, нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіру үшін қолданылады. Модель Digital басқару панелімен жабдықталған.ID touch screen, 2 желдеткіш, кіріктірілген сүзгі және су құлпы. Камера тот баспайтын болаттан, бағыттағыштар хромдалған болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне жылдамдық режимінде бір уақытта 4 тағамға дейін пісіруге арналған SPEED.Plate пісіру парағы кіреді.
Ерекшеліктері:
- Жоғары жылдамдықты аралас пеш: микротолқындар, ылғалдылық, конвекция
- Дауыспен басқару
- Wi-FI
- Бағанға орнату мүмкіндігі
Қосымша сипаттамалар:
- Максималды температуралық режим: 260 ℃
- Қаптамадағы габариттері: 550x800x860 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Unox |
| Деңгейлер саны | 5 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | SPEED-X |
| Салмағы (қаптамасыз) | 107 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 109 келі |
| Биіктігі | 811 мм |
| Тереңдігі | 740 мм |
| Бумен ылғалдандырусуға қосылуавтоматты жууқуат | 9.5 кВТ |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 70 мм |
| Өндіруші ел | Италия |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | GN 2/3 |
| Басқарма | электрондық |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 535 мм |
- Бағасы: 5 134 454 ₸


