
Конвекциялық пеш UNOX XEFR-10EU-ETLV су төгетін тесігі жоқ сол жақ есік
- Бар
- Коды:320788
3 437 037 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Конвекциялық пеш UNOX XEFR-10EU-ETLV қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, наубайханалар мен кондитерлік дүкендерде әртүрлі тағамдарды, нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіруге арналған. Модель электронды басқарумен, жарықдиодты жарықдиодты жарықтандырумен және USB портымен жабдықталған. Камера AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған.
Қолмен пісіру режимдері:
- Температура параметрлерінің 30-260 °C диапазонында өзгеруі
- Ылғалдылықты 20%-ға арттыру арқылы орнату %
Бағдарламалау:
- 9 қадам пісіру
- Аты мен суретін орнату мүмкіндігі бар 99 бағдарламаға арналған кірістірілген жад
- Рецепт нөмірін сақтау мүмкіндігі
Ерекшеліктері:
- AIR.Plus: пеш камерасының ішіндегі ауаның таралуы
- Қайтымды айналу мүмкіндігі бар 2 жылдамдықты желдеткіштер
- DRY.Plus: камерадан ылғалды ауаны табиғи жолмен шығару
- STEAM.Plus: пеш камерасындағы ылғалдылықтың оңтайлы деңгейін қамтамасыз ету
- DATA DRIVEN COOKING:
- Wi-Fi байланысы
- DDC.App: пешті смартфоннан онлайн режимінде бақылау
- DDC.Unox.com: рецепттерді компьютерден пешке жасау және жүктеу
- DDC.Stats: энергия тұтынуды, су шығынын, пісіру уақытын және т.б. талдау.
- Wi-Fi модулі
- Екі қабатты әйнектелген есік
Есікті ашу:
- Солдан оңға қарай ашу механизмі
Техникалық бөлшектер:
- Камераның LED-жарығы
- Қызып кетуден қорғау жүйесі
- Бүгілген болаттан жасалған L-тәрізді табақтан жасалған табақтарға арналған тіректер
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Ауа сорғыш қолшатыр:
- XEKHT-HCHS
- XEKHT-ACHS
- XEKHT-HCEU
- XEKHT-ACEU
- Сумен жабдықтауға стационарлық қосылусыз жұмыс істеуге арналған сорғы XHC 016
- Ауа ағынының редукторы XUC156
- XEKCT-HCEH-M бу конденсаторы
- Сүзгі-жүйе жинағы:
- XHC 003 (XHC004 картриджі)
- XHC 032 (XHC033 картриджі)
- Бір жабдықты екіншісіне орнатуға арналған қондыру жинағы:
- XWKQT-04EF-E
- XWKQT-00EF-E
- Пештер мен аралық шкафтарға арналған бүйірлік сырғымалар XUC154
- Тіреу:
- XWKRT-00EF-F
- XEKRT-08EU-H
- XEKRT-06EU-M
- XWKRT-00EF-L
- Суға арналған контейнерлер жиынтығы:
- XHC 021
- XHC 023
- XHC 024
- XHC 026
- Түйреуіш арба:
- XTB0003
- XTB0005
- XEC 015 пісіру циклінің соңында дыбыстық сигналды күшейту жинағы
- Қолмен жууға арналған жуғыш заттар DB1044A0
- Аяқтар жиынтығы:
- XUC035
- XUC045
Тығыны бар айналмалы дөңгелектер XUC012
Үйлесімділік:
- Бөлшектеп қоятын шкаф:
- XEKPT-10EU-C
- XEKPT-08EU-C
- XEKPT-10EU-B
- XEKPT-08EU-B
- Ошақ пеші:
- XEKDT-01EU-D
- XEKDT-01EU-S
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Unox |
| Деңгейлер саны | 10 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 96 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 111 келі |
| Биіктігі | 952 мм |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Буды ылғалдандырусуға қосылу мүмкіндігі | 15.5 кВТ |
| Қосылу | 380 жылы, 220 жылы |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 75 мм |
| Өндіруші ел | Италия |
| Температуралық режим | 30-дан 260 °С-қа дейін |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | 600х400 мм |
| Басқарма | электрондық |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 829 мм |
- Бағасы: 3 437 037 ₸


