
Күншығыс конвекциялық пеш "Фотон" 3,0
- Бар
- Коды:66882
3 019 546 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Восход "Фотон" 3,0 конвекциялық пеші наубайханаларда, кондитерлік цехтарда, тамақ өңдеу және қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында ұсақ нан-тоқаш өнімдерін, ұннан жасалған кондитерлік өнімдерді пісіруге, сондай-ақ көкөніс, балық және ет тағамдарын дайындау үшін қолданылады. Пісіру камерасы мен қаптамасы тот баспайтын болаттан, қос әйнекті камераның есігі ыстыққа төзімді соққыға төзімді шыныдан жасалған.
Жеткізу көлеміне пешті үстелге немесе тұғырға орнатуға мүмкіндік беретін аяқтар кіреді.
Ерекшеліктері:
- Микроконтроллерді басқару жүйесі
- Пісіру режимін жүзеге асыруға арналған 100-ден астам бағдарламалық жасақтамасы бар автоматты басқару жүйесі бар түрлі-түсті сенсорлы сенсорлы экран панелі
- Инъекциялық бумен ылғалдандыру жүйесі, бумен тазарту және пісіру камерасының желдетуі пісірілген өнімдердің жылтырлығы мен жақсы көлемін қамтамасыз етеді
- Ауа ағындарын бөлу және реттеу жүйесі біркелкі пісіруді және өнімдердің біркелкі түсін қамтамасыз етеді
- Пісіру кезінде бағдарламаларды реттеу
- Пісіру уақытының тура және кері санағының индикациясы
- Жұмыс тәртібі, апаттық жағдайлар және жасалатын манипуляциялар туралы графикалық және мәтіндік ақпаратты үлкен дисплейде көрсету
- Камераны жарықтандыру
- Силиконды тығыздағыш
- Ішкі төмен эмиссиялы әйнек санитарлық тазалауды жеңілдету үшін ашылады және жылу шығынын азайту үшін жоғары жылу шағылыстырғыш қасиеттерге ие
Қосымша сипаттамалар:
- Өнімділік: пісірілген өнімдерге 36 бөлке
- Пісіру алаңы: 2,88 м2
- 250 °C температураға дейін қыздыру уақыты: 12 мин.
- Қаптамадағы габариттері: 1140х1120х1520 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Восход |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Фотон 3.0 В735.00.00.00.000 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 215 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 255 келі |
| Биіктігі | 1285 мм |
| Тереңдігі | 1026 мм |
| Деңгейлер саны | 12 |
| Буды ылғалдандырусуға қосылу мүмкіндігі | 19 кВТ |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 90 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 50-ден 280 °С-қа дейін |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | 600х400 мм |
| Басқарма | электрондық |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 995 мм |
- Бағасы: 3 019 546 ₸



