
Конвекциялық пеш Восход "Фотон" 1,5-01
- Бар
- Коды:79997
1 645 502 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Восход "Фотон" 1,5-01 конвекциялық пеші наубайханаларда, кондитерлік цехтарда, тамақ өңдеу және қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында ұсақ нан-тоқаш өнімдерін, ұннан жасалған кондитерлік өнімдерді пісіруге, сондай-ақ көкөніс, балық және ет тағамдарын дайындау үшін қолданылады. Пісіру камерасы мен қаптамасы тот баспайтын болаттан, қос әйнекті камераның есігі ыстыққа төзімді соққыға төзімді шыныдан жасалған.
Жеткізу көлеміне пешті үстелге немесе тұғырға орнатуға мүмкіндік беретін аяқтар кіреді.
Ерекшеліктері:
- Қолмен басқару жүйесі термостаттан, таймерден және қыздыру мен буды ылғалдандыруға арналған қуат түймелерінен тұрады
- Инъекциялық бумен ылғалдандыру жүйесі, бумен тазарту және пісіру камерасының желдетуі пісірілген өнімдердің жылтырлығы мен жақсы көлемін қамтамасыз етеді
- Ауа ағындарын бөлу және реттеу жүйесі біркелкі пісіруді және өнімдердің біркелкі түсін қамтамасыз етеді
- Камераны жарықтандыру
- Силиконды тығыздағыш
- Ішкі төмен эмиссиялы әйнек санитарлық тазалауды жеңілдету үшін ашылады және жылу шығынын азайту үшін жоғары жылу шағылыстырғыш қасиеттерге ие
Қосымша сипаттамалар:
- 250 °C температураға дейін қыздыру уақыты: 12 мин.
- Қаптамадағы габариттері: 1140х1120х980 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Восход |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | В687.00.00.00.000 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 150 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 198 келі |
| Биіктігі | 745 мм |
| Тереңдігі | 1026 мм |
| Деңгейлер саны | 6 |
| Булардың ылғалдану қабілеті | 10 кВТ |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 90 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | 600х400 мм |
| Басқарма | Механикалық |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 995 мм |
- Бағасы: 1 645 502 ₸




