
Күншығыс конвекциялық пеш "Фотон" 4,5
- Бар
- Коды:79999
9 740 754 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Восход "Фотон" 4,5 конвекциялық пеші наубайханаларда, кондитерлік цехтарда, тамақ өңдеу және қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында ұсақ нан-тоқаш өнімдерін, ұннан жасалған кондитерлік өнімдерді пісіруге, сондай-ақ көкөніс, балық және ет тағамдарын дайындау үшін қолданылады. Пісіру камерасы мен қаптамасы тот баспайтын болаттан, қос әйнекті камераның есігі ыстыққа төзімді соққыға төзімді шыныдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Пісіру режимін жүзеге асыруға арналған 100-ден астам бағдарламалық жасақтамасы бар автоматты басқару жүйесі бар түрлі-түсті сенсорлы сенсорлы экран панелі
- Инъекциялық бумен ылғалдандыру жүйесі, бумен тазарту және пісіру камерасының желдетуі пісірілген өнімдердің жылтырлығы мен жақсы көлемін қамтамасыз етеді
- Ауа ағындарын бөлу және реттеу жүйесі біркелкі пісіруді және өнімдердің біркелкі түсін қамтамасыз етеді
- Пісіру кезінде бағдарламаларды реттеу
- Пісіру уақытының тура және кері санағының индикациясы
- Жұмыс тәртібі, апаттық жағдайлар және жасалатын манипуляциялар туралы графикалық және мәтіндік ақпаратты үлкен дисплейде көрсету
- Камераны жарықтандыру
- Силиконды тығыздағыш
- Ішкі төмен эмиссиялы әйнек санитарлық тазалауды жеңілдету үшін ашылады және жылу шығынын азайту үшін жоғары жылу шағылыстырғыш қасиеттерге ие
Қосымша сипаттамалар:
- Пісірудің жалпы ауданы: 4,32 м2
- Нан табаларының кассеталарының сыйымдылығы 3Л7, 3Л10 (тұтқалары бар): 54*
- 250 °C температураға дейін қыздыру уақыты: 12 мин.
- Қаптамадағы габариттері: 1520х1720х2260 мм
* Тоғыз деңгейлі жүктеу кезінде.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Восход |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Фотон 4,5 В684.00.00.00.000 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 405 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 515 келі |
| Биіктігі | 2170 мм |
| Тереңдігі | 1281 мм |
| Деңгейлер саны | 18 |
| Булардың ылғалдану қабілеті | 29 кВТ |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 90 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 50-ден 280 °С-қа дейін |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | 600х400 мм |
| Басқарма | электрондық |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 1025 мм |
- Бағасы: 9 740 754 ₸


