
Конвекциялық пеш ПишТех ПК-4-400/600 220 Жылы
- Бар
- Коды:266721
808 569 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Конвекциялық пеш Тағамдық технологиялар ПК-4-400/600 нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіруге, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет, балық және көкөніс тағамдарын дайындауға және жылытуға арналған. Модель қолмен жұмыс істейтін таймермен және механикалық құлпы бар есікпен жабдықталған. Қуыру камерасы жылу оқшаулағыш қабатымен оқшауланған.
Қосымша су жұмсартқыш пен сүзгі жүйесін сатып алу ұсынылады суды тазарту және жұмсарту үшін.
Ерекшеліктері:
- Механикалық басқару
- Тамақ өнімдерін дайындауға арналған режимдер:
- Құрғақ жылыту
- Камераға бу беру арқылы қыздыру
- Температураны қолмен бақылау
- Бумен баптау - түймені басып тұрып буды беру
- Әмбебап бағыттағыштар
- Пеш қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында дербес / технологиялық желі құрамында пайдаланылады
- Желдеткіштің автоматты реверсі
- Есіктің қос әйнегі
Қосымша сипаттамалар:
- Қоршаған ортаның ылғалдылығы: 45-тен 80-ге дейін%
- Саны:
- ОНДар: 1
- Жанкүйерлер: 1
- Шамдар: 2
- Қаптамадағы габариттері: 950х830х760 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Деңгейлер саны | 4 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | н0000217323 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 62 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 76 келі |
| Биіктігі | 550 мм |
| Тереңдігі | 860 мм |
| Буды ылғалдандырусуға қосылууақытқуаттылық | 5.35 кВТ |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Камера өлшемдері | 693х346х457 мм |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 75 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 45-тен 270 °С-қа дейін |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | әмбебап (GN 1/1, 600x400) |
| Басқарма | Механикалық |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 790 мм |
- Бағасы: 808 569 ₸


