
Конвекциялық пеш ПишТех ПК-М-10-400/600
- Бар
- Коды:188971
1 450 117 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Конвекциялық пеш Тағамдық технологиялар ПК-М-10-400/600 нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіруге, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет, балық және көкөніс тағамдарын дайындауға және жылытуға арналған. Модель қолмен жұмыс істейтін таймермен және механикалық құлпы бар есікпен жабдықталған. Қуыру камерасы жылу оқшаулағыш қабатымен оқшауланған.
Жеткізу көлеміне су құбырына арналған шланг кіреді.
Қосымша су жұмсартқыш пен сүзгі жүйесін сатып алу ұсынылады суды тазарту және жұмсарту үшін.
Ерекшеліктері:
- Механикалық басқару
- Тамақ өнімдерін дайындауға арналған режимдер:
- Құрғақ жылыту
- Камераға бу беру арқылы қыздыру
- Температураны қолмен бақылау
- Бумен баптау - түймені басып тұрып буды беру
- Әмбебап бағыттағыштар
- Пеш қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында дербес / технологиялық желі құрамында пайдаланылады
- Желдеткіштің автоматты реверсі
- Есіктің қос әйнегі
Қосымша сипаттамалар:
- Қоршаған ортаның ылғалдылығы: 45-тен 80-ге дейін%
- Саны:
- Ондар: 3
- Жанкүйерлер: 3
- Шамдар: 2
- Қаптамадағы габариттері: 935х1010х1340 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Деңгейлер саны | 10 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | н0000188782 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 156 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 184 келі |
| Биіктігі | 1205 мм |
| Тереңдігі | 890-нан 950 мм-ге дейін |
| Буды ылғалдандырусуға қосылууақытқуаттылық | 15.95 кВТ |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Камера өлшемдері | 660х480х930 мм |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 80 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 45-тен 280 °С-қа дейін |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | әмбебап (GN 1/1, 600x400) |
| Басқарма | Механикалық |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 922 мм |
- Бағасы: 1 450 117 ₸



