
Пеш конвекционная ПишТех ПКМ-4-440/325
- Бар
- Коды:309947
365 087 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Конвекциялық пеш Тағамдық технологиялар ПКМ-4-440/325 нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіруге, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет, балық және көкөніс тағамдарын дайындауға және жылытуға арналған. Модель қолмен жұмыс істейтін таймермен және артқы жарықпен жабдықталған.
Жеткізу көлеміне 4 пісіру парағы кіреді.
Қосымша су жұмсартқыш пен сүзгі жүйесін сатып алу ұсынылады суды тазарту және жұмсарту үшін.
Ерекшеліктері:
- Температураны қолмен бақылау
- Есіктің қос әйнегі
Қосымша сипаттамалар:
- Қоршаған ортаның ылғалдылығы: 45-тен 80-ге дейін%
- Саны:
- ОНДар: 1
- Жанкүйерлер: 1
- Шамдар: 1
- Қаптамадағы габариттері: 580х680х670 мм
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Салмағы (қаптамасыз) | 33 келі |
| Биіктігі | 540 мм |
| Тереңдігі | 590-нан 650 мм-ге дейін |
| Деңгейлер саны | 4 |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Камера өлшемдері | 460х390х345 мм |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 75 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Таймерқуаттылығы | 2.1 кВТ |
| Температуралық режим | 45-тен 270 °С-қа дейін |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | 440х325 мм |
| Басқарма | электромеханикалық |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 550 мм |
- Бағасы: 365 087 ₸


