
ПишТех ТШ-ПК-16 жылжымалы арба
- Бар
- Коды:187899
445 002 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ТШ-ПК-16 жылжымалы арба Азық-түлік технологиясы ПК-16М конвекциялық пешпен бірге қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қолданылады. Модель су жинайтын науамен, алынбалы тұтқамен және тежегіштері бар айналмалы дөңгелектермен жабдықталған. Бұйым AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | н0000183280 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 33 келі |
| Биіктігі | 1750 мм |
| Тереңдігі | 600-ден 720 мм-ге дейін |
| Деңгейлер саны | 16 |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 80 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | 600х400 мм |
| Ені | 740 мм |
- Бағасы: 445 002 ₸


