
Конвекциялық пеш ПишТех ПК-16М
- Бар
- Коды:186105
4 273 868 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Конвекциялық пеш Тағамдық технологиялар ПК-16М нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіруге, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет, балық және көкөніс тағамдарын дайындауға және жылытуға арналған. Модель қолмен жұмыс істейтін таймермен және механикалық құлпы бар есікпен жабдықталған.
Жеткізу көлеміне тұтқасы бар 16 деңгейлі жылжымалы теледидар ұясы және су құбырына қосылуға арналған шланг кіреді.
Қосымша су жұмсартқыш пен сүзгі жүйесін сатып алу ұсынылады суды тазарту және жұмсарту үшін.
Ерекшеліктері:
- 4 3 жылдамдықты желдеткіштер
- Желдеткіштің автоматты реверсі
- Температураны қолмен бақылау
- Инъекциялық будың түзілуі
- Бу беруді реттеу
- Есіктің қос әйнегі
- Артық бу шығатын ысырманың көмегімен камераны құрғату
Қосымша сипаттамалар:
- Деңгейге максималды жүктеме: 4 кг
- Тэндер саны: 4
- Шамдар саны: 6
- Қоршаған ортаның температурасы: 20-дан 25 °С-қа дейін
- Қоршаған ортаның ылғалдылығы: 45-тен 80-ге дейін%
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | н0000196773 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 267 келі |
| Биіктігі | 1930 мм |
| Тереңдігі | 1000-нан 1060 мм-ге дейін |
| Деңгейлер саны | 16 |
| Буды ылғалдандырусуға қосылууақытқуаттылық | 36 кВТ |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Камера өлшемдері | 700х495х1500 мм |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 80 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 45-тен 270 °С-қа дейін |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | 600х400 мм |
| Басқарма | Механикалық |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 950 мм |
- Бағасы: 4 273 868 ₸


