
Конвекциялық пеш Gemlux GL-OR-1320MN
- Бар
- Коды:104352
72 081 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gemlux GL-OR-1320MN көп функционалды конвекциялық пеші жеке үйлер мен пәтерлерде ет пен көкөністерді қуыруға, нан мен пицца пісіруге арналған. Модель электромеханикалық басқарумен, айналмалы грильмен, таймермен (60 мин.) және жарықтандырумен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне ұстағышы бар эмальданған пісіру парағы, тор, су төгетін таба және ұстағышы және 2 қысқышы бар шашлық кіреді.
Ерекшеліктері:
- жұмыс режимін, температураны және пісіру уақытын орнатуға арналған 3 айналмалы басқару тетігі
- 6 жұмыс режимі:
- Жоғарғы қыздыру
- Төменгі қыздыру
- Жоғарғы және төменгі қыздыру
- Түкірікті айналдыра отырып, үстіңгі және астыңғы қыздыру
- Конвекциямен жоғарғы және төменгі қыздыру
- Түкірікті айналдырумен және конвекциямен үстіңгі және астыңғы қыздыру
Қосымша сипаттамалар:
- Температуралық режим: 60-тан 250 °С-қа дейін
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gemlux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 5.8 кг |
| Биіктігі | 283 мм |
| Тереңдігі | 347 мм |
| Қуат | 1.3 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Камера көлемі | 20 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 421 мм |
- Бағасы: 72 081 ₸


