
Көмірмен жұмыс істейтін пеш Emperoemp.PKF-40-K
- Бар
- Коды:124185
3 771 311 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Emperoemp пеші.PKF-40-K қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында көмірмен жұмыс істейтін ет, құс және балық тағамдарының кең ассортиментін дайындау үшін қолданылады. Модель күлге арналған арнайы жылжымалы жәшікпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне қысқыштар, етке арналған 2 тор, шашлыққа арналған 1 тор, ұшқын сөндіргіш және ұшқын сөндіргіш қақпақ кіреді.
Ерекшеліктері:
- Реттелетін ауа тарту жүйесі жұмыс камерасының ішіндегі температураны бақылауға мүмкіндік береді
- Оқшауланған корпус
- Стандартты қалпақ
- Берік және жеңіл алдыңғы есік
- Отын - ағаш көмірі
Қосымша сипаттамалар:
- Тор бағанасының өлшемдері: 560х524 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Empero |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | EMP.PKF-40-K / Көмірмен жұмыс істейтін EMP.PKF-40-K пеші қызыл |
| Салмағы (қаптамасыз) | 160 келі |
| Биіктігі | 666-дан 1271 мм-ге дейін |
| Тереңдігі | 730 мм |
| Өнімділік | 60 кг/сағ |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Температуралық режим | 250-ден 350 °С-қа дейін |
| Ені | 710 мм |
- Бағасы: 3 771 311 ₸


