
Көмірмен жұмыс істейтін пеш Emperoemp.PKF-50-K
- Бар
- Коды:124187
5 086 528 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пеш Empero EMP.PKF-50-K қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында көмірмен жұмыс істейтін ет, құс және балық тағамдарының кең ассортиментін дайындау үшін қолданылады. Модель күлге арналған арнайы жылжымалы жәшікпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне қысқыштар, етке арналған 2 тор, шашлыққа арналған 1 тор, ұшқын сөндіргіш және ұшқын сөндіргіш қақпақ кіреді.
Ерекшеліктері:
- Реттелетін ауа тарту жүйесі жұмыс камерасының ішіндегі температураны бақылауға мүмкіндік береді
- Оқшауланған корпус
- Стандартты қалпақ
- Берік және жеңіл алдыңғы есік
- Отын - ағаш көмірі
Қосымша сипаттамалар:
- Тор тірегінің өлшемдері: 740х650 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Empero |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Түрі | Тас гриль |
| Отын түрі | Көмір |
| Құрылыс | Тұтас |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қосымша сипаттамалары және жинақтау | |
| Түсі | Күміс |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 890 мм |
| Салмақ | 190 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Температуралық режим | 250-ден 350 °С-қа дейін |
| Артикул | ҚОҚ.PKF-50-K / ҚОҚ.PKF-50- K / ҚОҚ.PKF-50-K көмір пеші қызыл |
| Өнімділік | 90 кг/сағ |
- Бағасы: 5 086 528 ₸


