
Көмір пеші Empero EMP.PKF-50-S
- Бар
- Коды:124188
5 086 528 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пеш Empero EMP.PKF-50-S қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында көмірмен жұмыс істейтін ет, құс және балық тағамдарының кең ассортиментін дайындау үшін қолданылады. Модель күлге арналған арнайы жылжымалы жәшікпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне қысқыштар, етке арналған 2 тор, шашлыққа арналған 1 тор, ұшқын сөндіргіш және ұшқын сөндіргіш қақпақ кіреді.
Ерекшеліктері:
- Реттелетін ауа тарту жүйесі жұмыс камерасының ішіндегі температураны бақылауға мүмкіндік береді
- Оқшауланған корпус
- Стандартты қалпақ
- Берік және жеңіл алдыңғы есік
- Отын - ағаш көмірі
Қосымша сипаттамалар:
- Тор бағанасының өлшемдері: 740x650 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Empero |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ҚОҚ.ПКФ-50-С / ҚОҚ.ПКФ-50- С / Көмірмен жұмыс істейтін ҚОҚ.ПКФ-50-С пеші қара |
| Салмағы (қаптамасыз) | 190 келі |
| Биіктігі | 648-ден 1271 мм-ге дейін |
| Тереңдігі | 825 мм |
| Өнімділік | 90 кг/сағ |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Температуралық режим | 250-ден 350 °С-қа дейін |
| Ені | 890 мм |
- Бағасы: 5 086 528 ₸


