
Мангал Grill Master УММ/2 (ROBATA L1200)
- Бар
- Коды:269551
2 457 372 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Мангал Grill Master УММ/2 (ROBATA L1200) қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қатты отынмен (көмірмен) тамақ дайындауға арналған. Модель қыздыру қарқындылығын бірқалыпты реттеумен, қуыруға арналған торларды көтеру механизмімен және торларға арналған 5 деңгеймен жабдықталған (торлар кірмейді және бөлек сатып алынады). Корпус тот баспайтын жылтыратылған болаттан, ошақ ыстыққа төзімді болаттан және шойыннан, ошақ торы шойыннан, тор мен тор тот баспайтын болаттан жасалған.
Жинақтау:
- қуыруға арналған 2 сөре
- 4 стейк/балық/көкөніс торлары
- тұздықтарға арналған 4 гастроэмкость
- Күлге арналған жылжымалы жәшік
- Жылжымалы түгендеу жәшігі
- Алмалы-салмалы мангал алжапқышы
- Үрлеп жіберді
- Көмірге арналған покер
Қосымша сипаттамалар:
- Баламалы қуат: 47 кВТ
- Торларды көтеру биіктігі: 600 мм
- Қаптамадағы габариттері: 1300х900х1700 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Қуыруға арналған тот баспайтын болаттан жасалған тор
- Ұшқын сөндіргіш
- Гидрофильтр
- Дөңгелектер жиынтығы
Назар аударыңыз! Барбекюдің жалпы өлшемдері гастрономдарға арналған сөресіз көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Түрі | Мангал |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 11314 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 230 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 240 келі |
| Биіктігі | 1422 мм |
| Тереңдігі | 730 мм |
| Ені | 1200 мм |
- Бағасы: 2 457 372 ₸




