
Гриль-пеш OZTI OKYK 01
- Бар
- Коды:262401
3 796 695 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
OZTI OKYK 01 гриль пеші қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет, балық, көкөніс және басқа да азық-түлік өнімдерін ағаш отынымен пісіру үшін қолданылады. Модель практикалық күл жәшігімен және 4 реттелетін аяқтары бар тұғырмен жабдықталған. Корпустың үстіңгі, бүйір және артқы бөліктері тот баспайтын болаттан, есік пен жақтау шойыннан, ішкі қаптамасы ыстыққа төзімді тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне 2 тор және қысқыштар кіреді.
Ерекшеліктері:
- Ішкі температураны көрсететін термометр
- Ауа ағыны жүйесі арқылы температураны реттеу мүмкіндігі
- Мұржадағы қорғаныс торы
- Күшейтілген оқшаулау
Қосымша сипаттамалар:
- Тәулігіне көмір шығыны: 14-тен 18 кг-ға дейін
- Қуаттың баламасы: 4,5 кВТ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Материал | Шойын |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Тұтану уақыты | 30-дан 40 минутқа дейін. |
| Биіктігі | 1835 мм |
| Тереңдігі | 699 мм |
| Өнімділік | 80 кг/сағ |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Температуралық режим | 300-ден 360 °С-қа дейін |
| Ені | 830 мм |
- Бағасы: 3 796 695 ₸


