
Гриль-мангал дровяной ПишТех ПМ-0,45
- Бар
- Коды:123342
2 016 317 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Дровяной гриль-мангал Тағамдық технологиялар ПМ-0,45 дайындауға арналған кең ауқымды тағамдарды ағаш көмірмен жеке үйлерде және қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында. Модель торға арналған бағыттағыштармен, шашлық тұғырымен және күл жәшігімен жабдықталған. Беткі жақтау қалыңдығы 5 мм ыстыққа төзімді тот баспайтын болаттан, камера қалыңдығы 5 мм ыстыққа төзімді болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Ауа беру дефлекторы
- Ұшқын сөндіргіші бар, лабиринтті нысандағы қақпашы
- Камерадағы температураны көрсететін есіктің алдыңғы жағындағы термометр
- Үй-жайда тек гидрофильтрмен бірге пайдалануға болады
Қосымша сипаттамалар:
- Камера өлшемі: 845х505х420 мм
- Тордың өлшемі: 830х454 мм
- Көмірдің максималды жүктемесі: 10 кг
- Қаптамадағы габариттері: 1150х850х1850 мм
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | н0000160933 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 175 келі |
| Тұтану уақыты | 38 мин. |
| Биіктігі | 1630-дан 1650 мм-ге дейін |
| Тереңдігі | 787 мм |
| Өнімділік | 90 кг/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 250-ден 400 °С-қа дейін |
| Ені | 1076 мм |
- Бағасы: 2 016 317 ₸


