
Гриль-мангал дровяной ПишТех ПМ-0,25
- Бар
- Коды:121516
1 642 784 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Дровяной гриль-мангал Тағамдық технологиялар ПМ-0,25 дайындауға арналған кең ауқымды тағамдарды ағаш көмірмен жеке үйлерде және қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында. Модель торға арналған бағыттағыштармен, шашлық тұғырымен және күл жәшігімен жабдықталған. Беткі жақтау қалыңдығы 5 мм ыстыққа төзімді тот баспайтын болаттан, камера қалыңдығы 5 мм ыстыққа төзімді болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Ауа беру дефлекторы
- Ұшқын сөндіргіші бар, лабиринтті нысандағы қақпашы
- Камерадағы температураны көрсететін есіктің алдыңғы жағындағы термометр
- Үй-жайда тек гидрофильтрмен бірге пайдалануға болады
Қосымша сипаттамалар:
- Камера өлшемі: 550х505х420 мм
- Тордың өлшемі: 535х454 мм
- Көмірдің максималды жүктемесі: 8 кг
- Қаптамадағы габариттері: 850х850х1850 мм
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | н0000162260 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 210 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 237.5 кг |
| Тұтану уақыты | 30 мин. |
| Биіктігі | 1630-дан 1650 мм-ге дейін |
| Тереңдігі | 787 мм |
| Өнімділік | 60 кг/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 250-ден 400 °С-қа дейін |
| Ені | 782 мм |
- Бағасы: 1 642 784 ₸


