
Айналмалы пеш Abat РПШ-10-6- 4Б
- Бар
- Коды:255956
4 742 142 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat РПШ айналмалы пеші-10-6- Chef 4P сериясы ыстық бумен және ауамен бірге немесе бөлек өңдеу арқылы әртүрлі тағам өнімдерін дайындау үшін қолданылады. Модель сенсорлық басқару панелімен, желдеткіш қолшатырмен және жарықдиодты шаммен жабдықталған. Камера мен сыртқы беттер жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған
Дақ жинағына EN 1/1 10 табаға арналған арба кіреді.
Ерекшеліктері:
- Каскадты-науалы булау-ылғалдандыру жүйесі
- 99 бағдарламаға арналған жад
- әр бағдарламада 10 кезең
- Айналу жүйесі
- Желдеткіштің айналу жылдамдығын реттеу
- USB порты
- Ылғалдылықты реттеу 0-ден 100-ге дейін%
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- ДК дөңгелектеріндегі тіреуіш-10-6/ 4К
- ШР-10-6 бөлшектік шкафы
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 11000012553 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 280 келі |
| Биіктігі | 1440 мм |
| Тереңдігі | 1066 мм |
| Деңгейлер саны | 10 |
| Қуат | 25 кВТ |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Науаның өлшемі | 600х400 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 300 °С |
| Ені | 1000 мм |
- Бағасы: 4 742 142 ₸


