
Айналмалы пеш Восход Муссон-ротор 33
- Бар
- Коды:66880
6 811 959 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Айналмалы пеш Восход Муссон-ротор 33 наубайханаларда, кондитерлік цехтарда, тамақ өңдеу және қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіру үшін қолданылады. Камера мен қаптама тот баспайтын болаттан, камера есіктері қос ыстыққа төзімді соққыға төзімді шыныдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Пісіру режимін жүзеге асыруға арналған 100-ден астам бағдарламалық жасақтамасы бар автоматты басқару жүйесі бар түрлі-түсті сенсорлы сенсорлы экран панелі
- Инъекциялық бумен ылғалдандыру жүйесі, бумен тазарту және пісіру камерасының желдетуі пісірілген өнімдердің жылтырлығы мен жақсы көлемін қамтамасыз етеді
- Ауа ағындарын бөлу және реттеу жүйесі біркелкі пісіруді және өнімдердің біркелкі түсін қамтамасыз етеді
- Пісіру кезінде бағдарламаларды реттеу
- Пісіру уақытының тура және кері санағының индикациясы
- Жұмыс тәртібі, апаттық жағдайлар және жасалатын манипуляциялар туралы графикалық және мәтіндік ақпаратты үлкен дисплейде көрсету
- Қайтымды айналатын сөре
- Камераны жарықтандыру
- Силиконды тығыздағыш
Қосымша сипаттамалар:
- 1 пісірілген өнімге өнімділік:
- 3Л7 (3Л10): 30 кассеталарын пайдалану кезіндегі қалыпты нан*
- Л7 (Л10): 35 кассеталарын пайдалану кезіндегі қалыпты нан*
- Батон 0,5 кг (1 пісірме табаққа 4 дана): 20**
- Батон 0,3 кг (1 пісіру парағында 6 дана): 60**
- Ұсақ даналы бұйымдар 0,15 кг (1 пісіру парағында 12 дана): 120**
- Деңгейлер арасындағы қашықтық: 84 мм
- 250 °C температураға дейін қыздыру уақыты: 25 минуттан аспайды.
- Науаның өлшемдері: 450x600 мм***
- Буды ылғалдандырудың бір циклі үшін су шығыны: 1,5 л
- Пісірудің жалпы ауданы: 2,7** м2
- Шкафы бар немесе тіректердегі өлшемдері: 1120х1345х2250 мм
- Қаптамадағы габариттері: 1250х1500х1675 мм
* 450х600 мм ошақтық табақтарға орнатылады. Өнімділік 450х600 мм ошақ табақтарын пайдалануды ескере отырып көрсетілген.
** 5 деңгейлі жүктеу кезінде.
*** 10 деңгейлі жүктеу кезінде.
Назар аударыңыз! Фотосуретте айналмалы пеш жоғарғы жағында, төменгі жағында - есептегіш шкафта орналасқан.
БейнеБейне| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Восход |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Нан пісіруші пеші. ротац. электрик. "Муссон-ротор" мод. 33 (В590.00.00.00.000) |
| Салмағы (қаптамасыз) | 365 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 376 келі |
| Биіктігі | 1489 мм |
| Тереңдігі | 1345 мм |
| Деңгейлер саны | 10 |
| Қуат | 23.5 кВТ |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Науаның өлшемі | 600х400 мм, 600х450 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 50-ден 300 °С-қа дейін |
| Ені | 1120 мм |
- Бағасы: 6 811 959 ₸




