
Восход циклон-роторлы бесік пеші 240Р
- Бар
- Коды:66864
11 602 304 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Восход циклон-роторлы 240Р бесік пеші наубайханаларда, кондитерлік фабрикаларда және тамақ өнімдерін қайта өңдеу зауыттарында пішінді және ошақ нандарын, нан-тоқаш өнімдерін, ұн және кондитерлік өнімдерді пісіру үшін қолданылады.
Жабдық бөлшектелген түрде жеткізіледі. Монтаждау және іске қосу-жөндеу жұмыстарын білікті мамандар жүргізеді. Жұмыстардың құны жеке есептеледі.
Ерекшеліктері:
- Пісіру режимін жүзеге асыруға арналған 100-ден астам бағдарламалық жасақтамасы бар автоматты басқару жүйесі бар түрлі-түсті сенсорлы сенсорлы экран панелі
- Пісіру кезінде бағдарламаларды реттеу
- Пісіру уақытының тура және кері санағының индикациясы
- Жұмыс тәртібі, апаттық жағдайлар және жасалатын манипуляциялар туралы графикалық және мәтіндік ақпаратты үлкен дисплейде көрсету
- Жанармайдың аз шығыны
- Жұмыс температурасына дейін жылдам қыздыру
Қосымша сипаттамалар:
- 1 пісірілген өнімге өнімділік:
- Бидай наны, қара бидай-бидай наны (№ 7, 10 нан қалыптары): 240
- Батон 0,3 кг (4 дана. пісірме табаққа): 120
- Сыйымдылығы:
- Нан табалары № 7, 10: 240
- Пісірме табақтар (жазық өлшемі: 300х600 мм): 30
- 250 °C температураға дейін қыздыру уақыты: 45 минуттан аспайды.
- 1 пісірілген өнімге жұмсалатын шығын:
- Газ тәрізді отын: 3,8* м3
- Сұйық отын: 3* кг
- Максималды шығын:
- Газ тәрізді отын: 8,5 м3/сағ
- Сұйық отын: 6,8 кг/сағ
- Буды ылғалдандырудың бір циклі үшін су шығыны: 4-тен 6 литрге дейін
- Пісіру алаңы: 5,4 м2
- Кернеуі: 380 В
- Электр қуаты: 1,1 кВТ
- Күнқағары бар габариттік өлшемдер:
- Қаптамадағы габариттері: 2806х2230х2508 мм
- Орын 1: 2730х2200х880 мм
- 2 орын: 2020х1350х1460 мм
- 3 орын: 1270х540х510 мм
- 4 орын: 1275х585х230 мм
- Орын 5: 2500х2080х1240 мм
- Қаптамасы бар салмақ:
- Орын 1: 1168 кг
- Орын 2: 420 кг
- 3 орын: 103 келі
- Орын 4: 205 кг
- Орын 5: 871 кг
* Қалыпты нандар мен №7 және 10 нан қалыптары үшін.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Восход |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Циклон-ротор мод. 240Р |
| Салмағы (қаптамасыз) | 2200 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 2767 келі |
| Биіктігі | 2508 мм |
| Тереңдігі | 1958 мм |
| Қуат | 75 кВТ |
| Қосылу | газ |
| Науаның өлшемі | 600х300 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 0-ден 300 °С-қа дейін |
| Ені | 2806 мм |
- Бағасы: 11 602 304 ₸



