
Темекі шегуге арналған аппарат Hurakan HKN-SMG
- Бар
- Коды:198120
64 574 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-SMG темекі шегуге арналған машина қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет, балық, құс еті, ірімшік, май және басқа да өнімдерді салқын және ыстық ыстау үшін қолданылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасымен) | 1 кг |
| Биіктігі | 110 мм |
| Тереңдігі | 55 мм |
| Мақсаты | Суық ыстау үшін |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | түтін генераторы |
| Ені | 90 мм |
- Бағасы: 64 574 ₸


