
Етке арналған ара Empero EMP.ETK.01
- Бар
- Коды:275379
1 153 108 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Empero EMP.ETK.01 ет арасы тамақ және сауда кәсіпорындарында жаңа піскен және мұздатылған етті, соның ішінде сүйектерді, балықты және құс етін кесектерге кесу үшін қолданылады. Модель оңай реттелетін ет ұстағышымен және апаттық тоқтату жүйесімен жабдықталған. Корпус анодталған алюминийден жасалған, жұмыс беті мен жүзі тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне 2 кенеп кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Жылдамдық: 900 айн/мин.
- Дыбыс деңгейі:
- Жүктелмеген: 78 дбА
- Кесу процесінде: 89 дбА
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Empero |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қолдану | Қаңқаны кесу үшін |
| Қуат | 0.75 кВт |
| Қуат кернеуі | 220 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 545 мм |
| Биіктігі | 900 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 45 келі |
| Тереңдігі | 590 мм |
| Түрі | үстел үсті |
| Корпус материалы | Анодталған алюминий |
| Жұмыс бетінің өлшемі | 380х545 мм |
| Кесудің максималды биіктігі | 290 мм |
| Кесудің максималды қалыңдығы | 195 мм |
| Жайманың ұзындығы | 1815 мм |
- Бағасы: 1 153 108 ₸



