
Етке арналған ара Empero EMP.ETK.02
- Бар
- Коды:275493
1 474 047 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Empero EMP.ETK.02 ет арасы тамақ және сауда кәсіпорындарында жаңа піскен және мұздатылған етті, соның ішінде сүйектерді, балықты және құс етін кесектерге кесу үшін қолданылады. Модель оңай реттелетін ет ұстағышымен және апаттық тоқтату жүйесімен жабдықталған. Корпус анодталған алюминийден жасалған, жұмыс беті мен жүзі тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне 2 кенеп кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Жылдамдық: 1400 айн/мин.
- Дыбыс деңгейі:
- Жүктелмеген: 78 дбА
- Кесу процесінде: 89 дбА
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Empero |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 75 келі |
| Биіктігі | 1540 мм |
| Тереңдігі | 670 мм |
| Жайманың ұзындығы | 2145 мм |
| Кесудің максималды биіктігі | 350 мм |
| Кесудің максималды қалыңдығы | 230 мм |
| Корпус материалы | Анодталған алюминий |
| Қуат | 1.5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Жұмыс бетінің өлшемі | 465х545 мм |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Түрі | Едендік |
| Ені | 550 мм |
- Бағасы: 1 474 047 ₸




