
GASTRORAG MS-2020 етке арналған ара
- Бар
- Коды:58261
373 234 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG MS-2020 ет арасы қоғамдық тамақтандыру, сауда кәсіпорындарында және ет өңдеу цехтарында жаңа піскен және мұздатылған етті, балықты және құс етін кесектерге кесу үшін қолданылады. Кенеп сүйекті ұсақтамай тегіс, тегіс кесінді жасайды. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне мұздатылған етке арналған 1 кенеп (4P) кіреді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 106 келі |
| Биіктігі | 1525 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Жайманың ұзындығы | 2020 мм |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат |
| Қуат | 1.5 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Жұмыс бетінің өлшемі | 480х600 мм |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | Едендік |
| Ені | 560 мм |
- Бағасы: 373 234 ₸


