
GASTRORAG MS-1650 етке арналған ара
- Бар
- Коды:96547
167 064 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG MS-1650 ет арасы қоғамдық тамақтандыру, сауда орындарында және ет өңдеу цехтарында жаңа піскен және мұздатылған етті, балықты және құс етін кесектерге кесу үшін қолданылады. Кенеп сүйекті ұсақтамай тегіс, тегіс кесінді жасайды. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне мұздатылған етке арналған 1 кенеп (4P) кіреді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 43 келі |
| Биіктігі | 803 мм |
| Тереңдігі | 606 мм |
| Жайманың ұзындығы | 1650 мм |
| Кесудің максималды биіктігі | 245 мм |
| Кесудің максималды қалыңдығы | 175.5 мм |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат |
| Қуат | 0.75 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Жұмыс бетінің өлшемі | 437х465 мм |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | үстел үсті |
| Ені | 511 мм |
- Бағасы: 167 064 ₸


