
VIATTO HLS-1650 таспалы ара
- Бар
- Коды:66759
510 142 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO HLS-1650A таспалы ара қоғамдық тамақтандыру, сауда кәсіпорындарында, сондай-ақ өндірістік цехтарда жаңа піскен және мұздатылған етті, балықты және құс етін кесектерге кесу үшін қолданылады. Корпус пен жұмыс үстелі тот баспайтын болаттан жасалған. Кесу енін реттеу қарастырылған. Кенеп сүйекті ұсақтамай тегіс, тегіс кесінді жасайды.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 565х550х1000 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 40 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 54.61 келі |
| Биіктігі | 803 мм |
| Тереңдігі | 606 мм |
| Жайманың ұзындығы | 1650 мм |
| Кесудің максималды биіктігі | 210 мм |
| Кесудің максималды қалыңдығы | 180 мм |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат |
| Қуат | 0.75 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Жұмыс бетінің өлшемі | 464х439 мм |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | үстел үсті |
| Ені | 511 мм |
- Бағасы: 510 142 ₸


