
VIATTO HLS-1650A таспалы ара
- Бар
- Коды:66758
502 646 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO HLS-1650A таспалы ара қоғамдық тамақтандыру, сауда кәсіпорындарында, сондай-ақ өндірістік цехтарда жаңа піскен және мұздатылған етті, балықты және құс етін кесектерге кесу үшін қолданылады. Корпус алюминийден жасалған. Кесу енін реттеу қарастырылған. Кенеп сүйекті ұсақтамай тегіс, тегіс кесінді жасайды.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 50х550х955 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 37.64 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 49.78 келі |
| Биіктігі | 803 мм |
| Тереңдігі | 606 мм |
| Жайманың ұзындығы | 1650 мм |
| Кесудің максималды биіктігі | 210 мм |
| Кесудің максималды қалыңдығы | 180 мм |
| Корпус материалы | Алюминий |
| Қуат | 0.75 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Жұмыс бетінің өлшемі | 454х439 мм |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | үстел үсті |
| Ені | 511 мм |
- Бағасы: 502 646 ₸


