
VIATTO HLS-2020 таспалы ара
- Бар
- Коды:126381
1 216 780 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO HLS-2020 таспалы ара қоғамдық тамақтандыру, сауда кәсіпорындарында, сондай-ақ өндірістік цехтарда жаңа піскен және мұздатылған етті, балықты және құс етін кесектерге кесу үшін қолданылады. Корпус пен жұмыс үстелі тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Кесу енін реттеу қарастырылған
- Кенеп сүйекті ұсақтамай тегіс, тегіс кесінді жасайды
- Етті қауіпсіз беру үшін рычаг қарастырылған
Қосымша сипаттамалар:
- Пайдалы кесу ұзындығы: 300х200 мм
- Қаптамадағы габариттері: 720х620х1680 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 106 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 134 келі |
| Биіктігі | 1525 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Жайманың ұзындығы | 2020 мм |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат |
| Қуат | 1.5 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Жұмыс бетінің өлшемі | 560х640 мм |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | Едендік |
| Ені | 560 мм |
- Бағасы: 1 216 780 ₸


