
Таспалы ара Торгмаш (Баранович) ПЛМ-160
- Бар
- Коды:197105
1 160 627 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
BELTORGMASH PLM-160 таспалы арасы салқындатылған және мұздатылған етті, сондай-ақ сүйектері немесе сүйектері бар етті қоғамдық тамақтандыру, сауда кәсіпорындарында, сондай-ақ қызметі гастрономиялық өнімдерді шығарумен байланысты өндірістік цехтарда әртүрлі мөлшердегі бөліктерде жылдам кесуге арналған. . Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне өнімнің соңғы порциясын кесуге арналған құрылғы кіреді.
Ерекшеліктері:
- Тіліктің қалыңдығын реттеуге арналған шектегіш
- Салқындатылған етті кесуге болатын қосымша жылжымалы қайырмалы үстел
- Үстелде градациясы 5 мм сызықтық шкала
- 4 реттелетін тіректер
- МЕМСТ 15150-69 бойынша УХЛ 4 орындалуы
- ISO 9001-2015 СТБ стандартының талаптарына сәйкес өндіріледі
Қосымша сипаттамалар:
- Өнімділігі: 300 кг/сағ
- Таспа төсемінің өлшемі: 0,6х16х1650 мм
- Электр энергиясын тұтыну: 1,1 кВТ
- Алып жатқан жер аумағы 0,22 м2
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Торгмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 48 келі |
| Биіктігі | 950 мм |
| Тереңдігі | 465 мм |
| Жайманың ұзындығы | 1600 мм |
| Кесудің максималды биіктігі | 240 мм |
| Кесудің максималды қалыңдығы | 160 мм |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат |
| Қуат | 0.75 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Түрі | үстел үсті |
| Ені | 480 мм |
- Бағасы: 1 160 627 ₸


