
Таспалы ара Торгмаш (Баранович) ПЛМ-400
- Бар
- Коды:210493
2 743 289 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
BELTORGMASH PLM-400 таспалы арасы салқындатылған және мұздатылған етті, сондай-ақ сүйектері немесе сүйектері бар етті қоғамдық тамақтандыру, сауда орындарында, сондай-ақ гастрономиялық өнімдердің өндірістік цехтарында әртүрлі мөлшердегі бөліктерде жылдам кесуге арналған. Модель 2 тәуелсіз жылжымалы секциясы бар үстелмен және таспалы төсеммен жабдықталған. Барлық компоненттер жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған.
Жинақтау:
- Қосымша таспалы төсем
- Тақта ПЛМ-240.14.002
- 2 көз бұрандасы М12 МЕМСТ 4751-73
- Стационарлық розетка ССИ-115 (3Р+РЕ+N, IP44)
- Қаптама ПЛМ-400.95.000
- Пайдалану жөніндегі нұсқаулық
Ерекшеліктері:
- Шектегіштің көмегімен кесу енін реттеу
- Пышақтың керілуін үстіңгі жағындағы гайка арқылы реттеу
- Кесу биіктігіне байланысты реттелетін қорғаныс жолағы
- Өнімнің соңғы порциясын кесуге арналған құрылғы
- Кестелерді бастапқы қалпына автоматты түрде қайтару механизмі
- Қуаты бойынша теңдестірілген қозғалтқыш
- Кенептің қашуынан қорғау
- Дәл кесуге арналған сызықтық шкала
- Лезде тоқтауға арналған авариялық түймесі бар тежегіш қозғалтқыш
- Қуатты индикациялау шамы
- едендегі кедір-бұдырлардың орнын толтыру үшін реттелетін тіректері бар 4 тірек
- H05VV5-T5G1 қуат кабелі немесе соған ұқсас
- МЕМСТ 15150-69 бойынша климаттық орындалуы: УХЛ 4
- СТБ ISO 9001-2015 стандартының талаптарына сәйкес өндіріс
- Мінсіз эстетикалық көрініс және өнімді ұзақ уақыт сақтау үшін сүйек тінін ұсақтамай тегіс, ұқыпты аралау
- Шудың төмен деңгейі
- Сенімділік, қауіпсіздік және ұзақ пайдалану мерзімі
- Қызмет көрсетудің қарапайымдылығы
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Қуатты тұтыну: 1,91 кВТ⋅сағ
- Розетканың номиналды ток күші: 16 А
- Максималды өнімділік: 700 кг/сағ
- 1 кг өнімге шаққандағы қалдықтардың мөлшері: 0,03 кг
- Алып жатқан жер аумағы 1,03 м2
- Таспалы жаймалардың параметрлері:
- Ені: 20 / 20 мм
- Қалыңдығы: 0,6 / 0,56 мм
- Дюймдегі тістер саны: 4 / 3 дана.
- Шкаланың градациясы: 5 мм
- Қуат кабелінің ұзындығы: 3600 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Торгмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 150 келі |
| Биіктігі | 1990 мм |
| Тереңдігі | 1025 мм |
| Жайманың ұзындығы | 3280 мм |
| Кесудің максималды биіктігі | 420 мм |
| Кесудің максималды қалыңдығы | 260 мм |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат |
| Қуат | 1.5 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Түрі | Едендік |
| Ені | 1015 мм |
- Бағасы: 2 743 289 ₸


