
Таспалы ара Торгмаш (Баранович) ПЛМ-240
- Бар
- Коды:116976
2 148 519 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
BELTORGMASH PLM-240 таспалы арасы салқындатылған және мұздатылған етті, сондай-ақ сүйектері немесе сүйектері бар етті қоғамдық тамақтандыру, сауда кәсіпорындарында, сондай-ақ қызметі гастрономиялық өнімдерді шығарумен байланысты өндірістік цехтарда әртүрлі мөлшердегі бөліктерде жылдам кесуге арналған. . Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне өнімнің соңғы порциясын кесуге арналған құрылғы кіреді.
Ерекшеліктері:
- Тіліктің қалыңдығын реттеуге арналған шектегіш
- Салқындатылған етті кесуге болатын қосымша жылжымалы қайырмалы үстел
- Үстелде градациясы 5 мм сызықтық шкала
- 4 реттелетін тіректер
- ISO 9001-2015 СТБ стандартының талаптарына сәйкес өндіріледі
Қосымша сипаттамалар:
- Өнімділігі: 500 кг/сағ
- Таспа төсемінің өлшемі: 0,6х20х2490 мм
- Электр энергиясын тұтыну: 1,91 кВТ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Торгмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | н0000163321 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 115 келі |
| Биіктігі | 1750 мм |
| Тереңдігі | 730 мм |
| Жайманың ұзындығы | 2490 мм |
| Кесудің максималды биіктігі | 300 мм |
| Кесудің максималды қалыңдығы | 280 мм |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат |
| Қуат | 1.5 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Түрі | Едендік |
| Ені | 795 мм |
- Бағасы: 2 148 519 ₸


