
Hurakan HKN-SE/1650 ет арасы
- Бар
- Коды:105249
481 500 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-SE/1650 ет арасы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында жаңа піскен және мұздатылған етті, соның ішінде сүйектерді, сондай-ақ балық пен құс етін кесу үшін қолданылады. Модель персоналдың қауіпсіз жұмысын қамтамасыз ететін итергішпен жабдықталған. Корпус анодталған алюминийден жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Аралау дөңгелегінің диаметрі: 210 мм
- Қаптамадағы габариттері: 580х570х1050 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 143385 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 39 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 53.3 кг |
| Биіктігі | 955 мм |
| Тереңдігі | 515 мм |
| Жайманың ұзындығы | 1650 мм |
| Кесудің максималды биіктігі | 220 мм |
| Кесудің максималды қалыңдығы | 360 мм |
| Корпус материалы | Анодталған алюминий |
| Қуат | 0.75 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Жұмыс бетінің өлшемі | 400х436 мм |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | үстел үсті |
| Ені | 530 мм |
- Бағасы: 481 500 ₸


