
Hurakan HKN-SE/1650M2 ет арасы
- Бар
- Коды:122245
373 380 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-SE/1650M2 ет арасы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында жаңа піскен және мұздатылған етті, соның ішінде сүйектерді, сондай-ақ балық пен құс етін кесу үшін қолданылады. Корпус боялған металдан жасалған.
Жеткізу көлеміне 2 кенеп кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Кенептің жылдамдығы: 15 м/сек.
- Кесу биіктігі: 4-тен 180 мм-ге дейін
- Қаптамадағы габариттері: 500x500x935 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Бөлшектердің түрі | Корпус |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 207296 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 39 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 44.5 кг |
| Биіктігі | 930 мм |
| Тереңдігі | 470 мм |
| Жайманың ұзындығы | 1650 мм |
| Кесудің максималды биіктігі | 180 мм |
| Қуат | 0.85 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Жұмыс бетінің өлшемі | 460х360 мм |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | үстел үсті |
| Ені | 480 мм |
- Бағасы: 373 380 ₸


