
Hurakan HKN-SE/2000S ет арасы
- Бар
- Коды:345282
721 128 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-SE/2000S ет арасы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында жаңа піскен және мұздатылған етті, соның ішінде сүйектерді, сондай-ақ балық пен құс етін кесу үшін қолданылады. Модель персоналдың қауіпсіз жұмысын қамтамасыз ететін итергішпен жабдықталған. Жұмыс беті тот баспайтын болаттан жасалған.
Тауардың суреті түпнұсқадан өзгеше болуы және таныстыру мақсатында ұсынылуы мүмкін.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Бөлшектердің түрі | Итергіш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 1040 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Жайманың ұзындығы | 2000 мм |
| Қуат | 1.5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | үстел үсті |
| Ені | 640 мм |
- Бағасы: 721 128 ₸


