
Hurakan HKN-SE/2580 ет арасы
- Бар
- Коды:128418
1 248 506 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-SE/2580 ет арасы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында жаңа піскен және мұздатылған етті, соның ішінде сүйектерді, сондай-ақ балық пен құс етін кесу үшін қолданылады. Модель персоналдың қауіпсіз жұмысын қамтамасыз ететін итергішпен жабдықталған. Корпус шойыннан, жұмыс беті тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне 2 кенеп кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Кенептің жылдамдығы: 22 м/сек.
- Қаптамадағы габариттері: 920x810x1780 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 213763 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 140 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 186 келі |
| Биіктігі | 1700 мм |
| Тереңдігі | 770 мм |
| Кесудің максималды биіктігі | 440 мм |
| Кесудің максималды қалыңдығы | 280 мм |
| Корпус материалы | Шойын |
| Қуат | 1.5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Жұмыс бетінің өлшемі | 800х570 мм |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | Едендік |
| Ені | 820 мм |
- Бағасы: 1 248 506 ₸


