
Hurakan HKN-SE1650M ет арасы
- Бар
- Коды:93503
384 742 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-SE1650M ет арасы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында жаңа піскен және мұздатылған етті, соның ішінде сүйектерді, сондай-ақ балық пен құс етін кесу үшін қолданылады. Модель персоналдың қауіпсіз жұмысын қамтамасыз ететін итергішпен жабдықталған. Корпус анодталған алюминийден жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Кескіш пышақтың жылдамдығы: 15 м/сек.
- Қаптамадағы габариттері: 550х550х1000 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 35 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 50 келі |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 480 мм |
| Жайманың ұзындығы | 1650 мм |
| Кесудің максималды биіктігі | 250 мм |
| Корпус материалы | Анодталған алюминий |
| Қуат | 0.75 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Жұмыс бетінің өлшемі | 445х465 мм |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | үстел үсті |
| Ені | 470 мм |
- Бағасы: 384 742 ₸


