
Hurakan HKN-SE ет арасы/2020
- Бар
- Коды:81618
1 210 891 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-SE/2020 ет арасы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында жаңа піскен және мұздатылған етті, соның ішінде сүйектерді, сондай-ақ балық пен құс етін кесу үшін қолданылады. Модель персоналдың қауіпсіз жұмысын қамтамасыз ететін итергішпен жабдықталған. Корпус анодталған алюминийден жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Аралау дөңгелегінің диаметрі: 250 мм
- Қаптамадағы габариттері: 600x640x1600 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 146066 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 106 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 134 келі |
| Биіктігі | 1525 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Жайманың ұзындығы | 2020 мм |
| Кесудің максималды биіктігі | 280 мм |
| Кесудің максималды қалыңдығы | 470 мм |
| Корпус материалы | Анодталған алюминий |
| Қуат | 1.5 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Жұмыс бетінің өлшемі | 480х600 мм |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | Едендік |
| Ені | 560 мм |
- Бағасы: 1 210 891 ₸


