
Hurakan HKN-SE/2200 ет арасы
- Бар
- Коды:122246
957 891 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-SE/2200 ет арасы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында жаңа піскен және мұздатылған етті, соның ішінде сүйектерді, сондай-ақ балық пен құс етін кесу үшін қолданылады.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 730x680x1160 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 207294 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 82 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 105 келі |
| Биіктігі | 1100 мм |
| Тереңдігі | 610 мм |
| Жайманың ұзындығы | 2218 мм |
| Қуат | 1.5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | үстел үсті |
| Ені | 680 мм |
- Бағасы: 957 891 ₸


