
Hurakan HKN-SE/3370 INOX ет арасы
- Бар
- Коды:128420
2 570 994 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-SE/3370 INOX ет арасы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында жаңа піскен және мұздатылған етті, соның ішінде сүйектерді, сондай-ақ балық пен құс етін кесу үшін қолданылады. Модель персоналдың қауіпсіз жұмысын қамтамасыз ететін итергішпен жабдықталған. Корпусы мен жұмыс беті тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне 2 кенеп кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Кенептің жылдамдығы: 34 м/сек.
- Қаптамадағы габариттері: 1010x1010x2020 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 213765 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 178 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 213 келі |
| Биіктігі | 1935 мм |
| Тереңдігі | 960 мм |
| Кесудің максималды биіктігі | 565 мм |
| Кесудің максималды қалыңдығы | 370 мм |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат |
| Қуат | 2.2 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Жұмыс бетінің өлшемі | 880х760 мм |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | Едендік |
| Ені | 900 мм |
- Бағасы: 2 570 994 ₸


