
Газ плитасы Abat ПГК-49ЖШ
- Бар
- Коды:26019
1 719 104 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat ПГК-49ЖШ газ плитасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында плитадағы ыдыстарда әртүрлі тағамдарды дайындауға арналған. Модель газды басқарумен, пьезо тұтандырумен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Корпус жоғары сапалы тот баспайтын болаттан, торлар шойыннан жасалған.
Жеткізу көлеміне сұйытылған газға арналған алынбалы саптамалар, пісіру парағы және GN 2/1 өлшемді тор кіреді .
Қосымша сипаттамалар:
- Қуат :
- Оттықтар:
- 3х5,5 кВТ
- 1х7,5 кВТ
- Үрмелі шкаф: 1,6-дан 8 кВТ-қа дейін
- Оттықтар:
- Газ шығыны:
- Табиғи: 3,387 м3/сағ
- Сұйытылған: 2,486 кг/сағ
- Газдың қысымы:
- Табиғи: 1275 Па
- Сұйытылған: 2942 Па
- Духовканың ішкі өлшемі: 575х720х400 мм
- Гастроэмкосттардың сыйымдылығы: 4х GN 2/1 (650х530 мм)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000801314 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 135 келі |
| Биіктігі | 970 мм |
| Тереңдігі | 900 мм |
| Оттықтар саны | 4 |
| Қуат | 32 кВТ |
| Жабдықтау | газды пеш шкафы |
| Жұмыс беті | секциялық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Духовканың температуралық режимі | 100-ден 300 °С-қа дейін |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 1 719 104 ₸




